Mobilní aplikace Galleona je perfektním rozhraním pro Váš systém Atollon CRM.

Ve spoluprácí se společností Atollon Consulting s.r.o., která vytváří CRM systém pro řízení obchodních vztahů se zákazníky, systém, který pomáhá solidními procesy jak k získání obchodní zakázky, tak v projektovém managementu, a to až po závěrečné vyúčtování projektu, a společností Iteron s.r.o., která je certifikovaným partnerem pro implementace systému Atollon CRM, jsme vytvořili mobilní CRM aplikaci Galleona. Aplikaci připravenou pro každodenní používání ve vaší firmě. Aplikaci, kterou si zamilujete.

Kontakty

Synchronizujte, vyhledávejte, volejte, pište sms

Mobilní aplikace kontaktů je pravidelně synchronizována se systémem Atollon CRM. Díky synchronizaci můžete v kontaktech fulltextově vyhledávat!

Jste v terénu a hledáte adresu vašeho klienta? Aplikace Kontakty je propojená s mapami a vy tak máte na pár kliknutí možnost zobrazit navigaci, jak klienta nalézt.

E-maily a komunikace

Odpovídejte, přeposílejte a buďte stále v obraze

Nejsnazší cesta, jak být neustále k dispozici a vědět okamžitě o příchozích zprávách! Aplikace Komunikace je propojena s notifikačním centrem, z aplikace můžete na zprávy okamžitě odpovídat, přeposílat a nebo i vyhledat kontakt v Kontaktech a následně na kontakt ihned zatelefonovat.

Kalendář

Plánujte a neminete žádnou schůzku

Jen krůček vás dělí od zapnutého upozorňování na následující schůzku. Vyražte na ni včas. A nebo snad jste již na cestě a nevíte, kde klienta a hledat? Mrkněte na událost v aplikaci Kalendář, jedním klikem zobrazte lokalitu, na které je tato schůzka a navigace vám váš přesun jistě usnadní.

Úkoly

Každý den přehledný výpis

Sledujte váš denní přehled úkolů.

Více o průběhu tvorby mobilní aplikace na webu Grappes Galleona Delivering business.